Pretty Little Liars. Pożądane

Okładka książki Pretty Little Liars. Pożądane
Sara Shepard Wydawnictwo: Otwarte Cykl: Pretty Little Liars (tom 8) literatura młodzieżowa
literatura młodzieżowa
Pretty Little Liars (tom 8)
Wanted. A Pretty Little Liars Novel
Otwarte
2012-08-22
2012-08-22
Data 1. wydania:
2010-06-08
Mateusz Borowski
Pretty Little Liars Tom 8 Sara Shepard Pożądane Wanted

W tej jak i w poprzedniej części bardzo dużo się dzieje, ciągle jest jakaś akcja. Oświadczenie DiLaurentisów jest ogromnym zamieszaniem medialnym. Plusem jest też to, że kłamczuchy nie są już aż tak naiwne jak w poprzednich częściach. No i w końcu widać też ich przyjaźń a nie przymusowe rozmowy. Końcówka oczywiście wielkie zaskoczenie ale pozytywne.

Nareszcie coś się dzieje! I to konkretnie.
Doznałam niezłego zawieszenia mózgu mniej więcej w połowie, gdy pojawił się moment kulminacyjny. Nadal trochę nie rozumiem jak to się wszystko zadziało, z jednej strony szkoda, że nie poszli w tym kierunku również scenarzyści serialu.
Biorąc pod uwagę, że są jeszcze kolejne części, domyślam się, że ta osoba jednak nie umarła,...

Bohaterowie: 8/10
Akcja: 8/10
Sposób pisania autorki/autora: 8/10
Okładka: 8/10
Kreatywność:8/10

Na półkach: , , , , ,

Najbardziej zaskakująca część do tej pory. I bardzo dobrze! Brakowało mi jakiegoś wydarzenia, który odwróci wszystko o 180 stopni. Dzięki temu ten tom czytało się dużo przyjemniej

Dzieje się w tej książce. Och dzieje

Zdecydowanie najlepsza ze wszystkich dotychczasowych części! Już od samego początku jest tyle akcji, że głowa mała i co najlepsze - tak jest aż do samego końca. Na jaw wychodzą wszystkie tajemnice i moim zdaniem śmiało mogłaby to być ostatnia część, nie mam pojęcia co autorka chce umieścić jeszcze w kilku dalszych... I trochę się tego obawiam, bo nie wiem czy jest sens na...

Niesamowity zwrot akcji nie mogę się doczekać kiedy przeczytam IX część!

Trochę to pogmatwane...

Przestaję rozumieć cokolwiek co dzieje się w tej historii, ale mimo to jestem bardzo ciekawa co będzie działo się dalej.

2086

Chyba najlepsza część od kilku poprzednich tomów. Akcja zaczyna się od prawie samego początku i kończy się dopiero na ostatnich kartkach. Autorka potrafi mnie mocno zaskoczyć. Elementy układanki zaczynają się układać. A to dopiero połowa serii!

2 478
    1 732