Dobry mąż, udane małżeństwo

Okładka książki Dobry mąż, udane małżeństwo Robert Alter Mark
Okładka książki Dobry mąż, udane małżeństwo
Robert Alter Mark Wydawnictwo: Świat Książki poradniki
poradniki
Świat Książki
2008-01-01
2008-01-01

Wpadła mi w ręce książka "Dobry Mąż". Otwieram na losowej stronie a tam napisane: "Kobiety lubią miłe słowa. Dziękuj jej. Jak jest smutna, to rozweselaj. Praw jej komplementy."
Postanowiłem od razu wypróbować. Padłem więc na kolana i mówię: "Dziękuję!". Następnie "Opowiedzieć Ci kawał?" - "Nie". Więc przechodzę do ostatniego punktu: "Ładnie dzisiaj wyglądasz".
Niestety usłyszałem, że mogę zapomnieć o seksie w najbliższym czasie. Nie polecam tej książki, nie działa.
SPRZEDAM.

Niestety...

Książka jest napisana w przezabawny i bardzo bezpośredni sposób, co zapewne ułatwia dotarcie do większej rzeszy czytelników. Skierowana jest zarówno do kobiet jak i do mężczyzn. Trudno jest być ideałem szczególnie w związku, ale ta książka może być bardzo dobrym przewodnikiem.

Składa się z kilkudziesięciu krótkich rozdziałów poruszających różne aspekty życia w związku. Każdy rozdział kończy się praktycznymi ćwiczeniami dla Panów. Autor czasami również zachęca kobiety do podjęcia odpowiednich działań.

Panowie czytajcie tą książkę, jeśli chcecie by wasze kobiety was kochały :)

Baardzo bardzo bardzo bardzo... dobra książka! Najlepsza! Doskonała! Idealna! Napisana z humorem mimo ogromnie poważnego podejścia do tematu. Polecam wszystkim i paniom i panom!

• Książki drukowane
  • Między ludźmi
  • Poradniki
  • Psychologia

Dodaj cytat z książki Dobry mąż, udane małżeństwo