Makijaż. Sztuka przemiany

poradniki
9788375792096
Agnieszka Wróblewska
poradnik uroda makijaż wizaż tajniki techniki

To nie jest zła książka. Wcześniej nie znałam autora, a pozycję poleciła mi koleżanka delikatnie mówiąc zakręcona na punkcie makijażu. W ciekawy sposób opowiada o tym, że makijaż to naprawdę sztuka, bardzo obrazowe zdjęcia przedstawiają podstawy konturowania, rzeźbienia twarzy ogólnie pojętego, bardzo ładnie wytłumaczono depilację brwi. Jasne, jest tutaj wiele sztywnych...

• Moda, uroda, piękno
  • Moda/Wizerunek/Makijaż