Cienie przeszłości

Louise Allen Wydawnictwo: Harlequin Cykl: Intrygi i Tajemnice (tom 1) Seria: Harlequin Romans Historyczny literatura obyczajowa, romans
The Lord and the Wayward Lady
Agnieszka Lubomira Piotrowska
Harlequin
literatura dla kobiet romans miłość uczucia
The Lord and the Wayward Lady
Intrygi i Tajemnice (tom 1)
literatura obyczajowa, romans
Agnieszka Lubomira Piotrowska
Harlequin Romans Historyczny
literatura dla kobiet romans miłość uczucia

2019

Mała ilość gwiazdek niech nikogo nie zmyli, bo to tylko takie sobie czytadełko, o znanym schemacie. Lektura bezproblemowa. Daje zajęcie, za bardzo nie odmóżdża, wzruszyć się pozwoli, ma pozytywne zakończenie no i nie trzeba pamiętać, gdzie się skończyło (w mojej pracy ma to duże znaczenie).
Dodatkowym walorem jest układanie tych opowiastek w cykl - dziś ten bohater, w...

Nell Latham,uboga kobieta pracująca jako modystka,dostarcza tajemniczą przesyłkę do domu lorda Carlowa,hrabiego Narborough.Chwilę później hrabia ma zawał serca,a przestraszona i zdezorientowana Nell zostaje zamknięta w bibliotece do czasu powrotu do domu młodego hrabiego Marcusa i wyjaśnienia sprawy.Nell naprawdę nazywa się Helena Wardale i jest córką Williama...

• Romans historyczny
  • Harlequin
  • Romanse historyczne
  • 2019
  • Serie
  • 2017
  • 2017
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Cienie przeszłości