Bezwstydna cnota

Nora Roberts Wydawnictwo: Świat Książki Cykl: Święte grzechy (tom 2) kryminał, sensacja, thriller
2016-01-01
1995-01-01
9788380319783
Świat Książki
Święte grzechy (tom 2)
kryminał, sensacja, thriller
2016-01-01
9788380319783

Nie wiedziałam, że jest to kontynuacja "Świętych grzechów" i niestety czytam w odwrotnej kolejności. Mimo wszystko, ciekawa książka i fajnie napisana.

Panią Roberts uwielbiam, ale z przykrością stwierdzam, że ta książka mnie nie porwała.

Zdecydowanie gorsza od poprzedniej części. Irytująca główna bohaterka, praktycznie zdublowana fabuła. Kolejny raz powieść rozwiązała się na praktycznie 4 stronach.

od HALINY M.

Dziś przed wami książka dorwana okazyjnie w supermarkecie. Czasami lubię pogrzebać sobie w wystawionych koszach. Czasami można znaleźć tam ciekawe egzemplarze. Aktorka ta jest mi bardzo dobrze znana, więc wiedziałam, po co sięgam i co mogę zastać. To nie jest nowość literacka, a odgrzebany kotlet. Wydawnictwo zmieniło okładkę i puściło drugi raz, albo trzeci w obieg. Zabieg...

Przyjemnie spędziłam czas, polecam!

Czy cnota może być bezwstydna? Dawniej była atutem, dziś jest raczej powodem do wstydu, więc... kończę rozważania o inicjacjach stwierdzeniem, że tytuł jest przyciągający i intrygujący. Bo jak przejście obojętnie wobec wobec występującego w nazwie epitetu? No nie da się! Szkoda tylko, że książka jest dużo gorsza niż "Święte grzechy" (kolejny piękny oksymoron). Fakt, pomysł...

Lekka, przyjemna lektura na zimowe wieczory.

Czemu nie mogła tutaj być tylko jedna ofiara... Przez to wszystko normalnie obawiałam się zakończenia... Ogólnie książka bardzo ciekawa, szybko się czyta, jak już się czytelnik wciągnie ;)

Znana pisarka kryminalow przyjezdza do siostry. Ta jest w trudnej sytuacji zyciowej i walczy o syna. Dorabia w sekstelefonie i wlasnie to powoduje ze zostaje brutalnie zgwalcona i zamordowana. Siostra robi wszystko by zlapac morderce nawet staje sie przyneta. Ksiazka niesamowicie wciaga i jak przystalo na pisarke nie daje o sobie zapomniec.

• Nora Roberts
  • Romans