Kochaina

literatura piękna
tCHu doM wYdawniczy
83-89782-24-3

więcej Więcej

Ciężko mi ocenić tą pozycję, bo wszelkie używki w formie narkotyków, czy nadużywania alkoholu są mi obce. Język jest dla mnie dość ciężki. Raczej nie z mojego otoczenia, więc musiałam nieźle się nagłówkować aby odnaleźć ich właściwy sens w rozumieniu głównego bohatera. Poruszony dylemat nie jest mi jednak obcy. Całkowite odrealnienie. Wyimaginowana miłość, tkwiąca tak...

Znalazłam tę książkę na półce mojego chłopaka, dostał ją, jakiś czas temu, na urodziny. Męcząca. Nie dałam rady przeczytać jej do końca, chociaż liczy tylko 200 stron. Mimo to można doszukać się w niej trochę pozytywów, ale zdecydowanie wolę swoje sagi i kryminały. Wydawca mocno przesadził nazywając ją kultową.

• Powieści i opowiadania
  • Niedoczytane
  • Musiki, których do tej pory nie przeczytałam
  • Koniecznie przeczytać
  • Powieści