Jak zostać aktorem

teatr
978-83-213-4718-9
Marzena Baranowska
aktorstwo aktor teatr film

Z aktorstwem wiąże się cała masa spraw, które czynią ten zawód naprawdę wymagającym. Niewielu zdaje sobie z tego sprawę, dlatego na egzaminy do Szkół Teatralnych zgłasza się co roku tyle osób. Myślę, że lektura tej książki rozjaśni horyzonty wszystkich tych, którzy idealizują zawód aktora. Jest tu wszystko, co najważniejsze, więc na początek to dobra lektura.

Zapewne...

Jest to książka nietypowa tak ze względu na sposób, w jaki została wydana, jak i ze względu na treść. Wygląda imponująco - twarda oprawa, kredowy papier. Ciekawostką jest to, że książka została wydana w formie eleganckiego kołonotatnika - na sprężynie schowanej w grzbiecie. Zawartość również rozmieszczona jest w nietypowy sposób. Nie jest to książka jakich wiele, z poradami...

Dyskusje

• Chcę w prezencie
  • Do kupienia
  • 2014
  • Sprzedam
  • Teatr i dramat
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Jak zostać aktorem