Detektyw Monk wyrusza w podróż

Lee Goldberg Wydawnictwo: Rebis Cykl: Detektyw Monk (tom 11) kryminał, sensacja, thriller
Mr. Monk on the road
Paweł Laskowicz
detektyw monk

Okładka książki The Big Kahuna Janet Evanovich, Lee Goldberg
7,5
The Big Kahuna Janet Evanovich, Le...
Okładka książki The Pursuit Janet Evanovich, Lee Goldberg
9,0
The Pursuit Janet Evanovich, Le...
Okładka książki Skok Janet Evanovich, Lee Goldberg
7,0
Skok Janet Evanovich, Le...
Okładka książki The Job Janet Evanovich, Lee Goldberg
7,3
The Job Janet Evanovich, Le...
Okładka książki The Scam Janet Evanovich, Lee Goldberg
9,0
The Scam Janet Evanovich, Le...
Okładka książki The Shell Game Janet Evanovich, Lee Goldberg
7,5
The Shell Game Janet Evanovich, Le...

Oficjalne recenzje i

Syndrom Monka

[ 5 ] Link do recenzji

Miałam pewne obawy co do tej części, ponieważ kiedy Monk byłw w Niemczech czy w Paryżu trochę się wynudziłam. Ale.. podróż po Stanach była bardzo ciekawa. Sama chciałabym się w taką wybrać..

Kolejna świetna opowieść z Monkami w roli głównej. Adrian postanawia dać swojemu nigdy nie wychodzącemu z domu bratu, nietypowy prezent - dodaje mu środków nasennych do tortu i porywa na wyprawę kamperem. A że to Monk, nie obędzie się bez swojej asystentki Natalie, zaś pojawianie się w kolejnych miastach musi sprowokować jakieś morderstwa.

Dodam jeszcze, że wycieczka...

Jestem stanowczo nieobiektywna, stąd ta wysoka ocena :)

Jedna z najlepszych Monkowych powieści - może to za sprawą podwójnego stężenia Monków?

Lekka powieść o przygodach detektywa Adriana Monka. Jednego z wielu detektywów, ale zarazem jedynego w swoim rodzaju, który na co dzień rozwiązuje zagadki kryminalne, lecz tym razem sam dopuszcza się przestępstwa.

Książka autorstwa Lee Golbderga, scenarzysty serialu o słynnym detektywie Adrianie Monku "Detektyw Monk wyrusza w podróż" to kolejny tom przygód specyficznego w...

Moja recenzja:

Niestety najsłabsza część w "Monkowej" kolekcji. Przez całą książkę praktycznie nic się nie dzieje, a rozwiązanie zagadki mamy podane na dwóch stronach. Szkoda, bo poprzednie przygody były bardziej wciągające. Tutaj ma się wrażenie, że autor poszedł na łatwiznę i bardziej skupił się na opisywaniu atrakcji jakie można znaleźć w USA.

Widać, że autor zmusza się do pisania. Ten, kto zna Monka i liczy na dobrą akcję będzie rozczarowany. Jedna z najgorszych książek jakie kiedykolwiek czytałem.

• Detektyw Monk
  • 2012