Kuchnia polska

Arystoteles
2011-01-01
2011-01-01
978-83-60910-58-0
Kuchnia polska książka kucharska przepisy kulinarne

Dużo dobrych przepisów ale część z nich nie ma w składzie produktów wszystkiego, dopiero w opisie przyrządzania okazuje się, że trzeba coś dodać ale bez podanej ilości...Trochę to utrudnia sprawę. Ilustracje potraw są ładne i dobre jakościowo ale często przypadkowe i nie dotyczą potrawy, obok której są zamieszczone. Głównie dotyczy to ciast. Plus za rozdział "Gościnnie w kuchni polskiej" chociaż przepis na lasagne najgorszy jaki miałam okazję używać. Nie dało się tego jeść. Ogólnie warto mieć tę książkę dla niektórych przepisów ale przed robieniem listy zakupów trzeba przeczytać cały przepis, żeby nie być zaskoczonym podczas gotowania...

Bardzo ładne wydanie. Proste, tradycyjne i smaczne przepisy. Często korzystam przygotowując posiłki na różne okazje :)

• Kuchnia
  • Kulinaria
  • Kulinarne
  • Inne
  • Dostalam

Dodaj cytat z książki Kuchnia polska