Ucisz mnie pocałunkiem

Blue Jeans Wydawnictwo: Jaguar Cykl: Piosenki dla Pauli (tom 3) literatura młodzieżowa
Cállame con un beso
Magdalena Olejnik
Jaguar
dla młodzieży piosenki dla Pauli
Cállame con un beso
Piosenki dla Pauli (tom 3)
literatura młodzieżowa
Magdalena Olejnik
dla młodzieży piosenki dla Pauli

Cudna, zakończenie zwalilo mnie z nóg, a cała książka trzymała mnie w napięciu aż do samego końca. Polecam!!!

Akcja - niesamowita! Znów to samo, a mianowicie okrutne zakończenie, po którym serce krzyczy "WIĘCEJ, WIĘCEJ", a Ty wiesz, że więcej już nie ma... Epilog potrafi zakręcić w głowie strasznie i nagle nie wiesz co tak naprawdę się stało.

Cała seria - rewelacja ;)

Niestety ostatnia część cudownej serii 💞

Według mnie, ta część jest najlepsza ze wszystkich trzech. Książka wciągająca. Polecam

Paula po otrzymaniu stypendium w Anglii wyjeżdża, zostawiając Alexa w Hiszpanii. Chłopak otworzył bibliokafejkę i pracuje właśnie nad swoją drugą książką. Rozłąka i tęsknota nie wpływa dobrze na ich związek, a rozmowy przez komunikatory nie mogą równać się z fizycznymi bliskościami.
W tym samym czasie Miriam pakuje się w kłopoty. Jej brat Mario ze swoją dziewczyną Dianą...

Przeczytałam całą serię. W tamte wakacje 2 pierwsze części, w te wakacje dopiero "Ucisz mnie pocałunkiem" gdyż nie mogłam jej nigdzie dostać. Książka jak najbardziej przypadła mi do gustu. Trzyma w napięciu. Do tego tyle zmian w życiu sugusek, jednak wszystko kończy się happy endem. Polecam każdej nastolatce, a także dorosłym całą serię.

Paczka sugusek rozpadła się i każda z nich poszła w swoją stronę.
Paula wyjeżdża na studia do Londynu, a to oznacza rozłąkę z Alexem na kilka miesięcy. Czy ich związek podoła temu wyzwaniu?
Tymczasem Miriam wpadła w nieodpowiednie towarzystwo i wpada w tarapaty, a Cris ma nowego chłopaka. Diana i Mario przeżywają mały kryzys w związku.
Czy przyjaciółki znów się połączą i...

Tom drugi o wiele lepszy ale nie najgorszy . Polecam przeczytanie całej serii i poznanie zagmatwanej historii Pauli .

Wg mnie ta część jest najnudniejsza ze wszystkich trzech. Owszem, wątek Pauli przebywającej w Londynie jest nieco wciągający. Podobał mi się również wątek Pandory. Ale reszta ? Pomysł na zmianę Miriam nie był za dobry. A te wszystkie rozterki Pauli i Alexa ? Zbyt uczuciowe...Najgorszym wątkiem wg mnie był wątek Diany i Maria. Diana obraziła się za to, że jej chłopak...

Dyskusje

• 2013