U-Boot. Życie codzienne na niemieckim okręcie podwodnym w czasie II wojny światowej

Lawrence Paterson Wydawnictwo: Carta Blanca militaria, wojskowość
U-Boat : combat missions : the pursuers & the pursued : first-hand accounts of U-Boat life and operations
978-83-7705-104-7
Leszek Erenfeicht
Carta Blanca
wojsko armia u-booty u-boot
militaria, wojskowość
978-83-7705-104-7
Leszek Erenfeicht
wojsko armia u-booty u-boot

Album, który jest raczej kompendium wiedzy na temat życia na U-Boocie. Dużo ciekawostek i masa zdjęć! Polecam

Jak na tą cenę - warto. Wydawnictwo wyjątkowo albumowe, jako uzupełnienie wcześniej posiadanych. Szybko i przyjemnie się czyta. Duży plus za wspomnienia i zdjęcia.

Książka w sam raz dla kogoś, kto chciałby dowiedzieć się jak wyglądało życie na niemieckich u-bootach w czasie II wojny światowej. Książka została podzielona na kila części. Od przygotowania do bojowego patrolu, poprzez opis poszczególnych przedziałów okrętu i życia załogi, aż do odpoczynku po rejsie. Książka uzupełniona została wspomnieniami, zdjęciami archiwalnymi oraz...

• II wojna światowa
  • Morskie