Jesienny księżyc

literatura obyczajowa, romans
83-7227-025-2
Ewa Mikina
powrót pierwsza miłość poszukiwanie nowe życie

Dała bym ocenę niżej, Ale jakoś nie mogłam, chyba z powodu tego że miał to być romans i faktycznie był, Romans do przeczytania w trzy godziny,,,, Który mnie nie zachwycił, nie porwał w swoje sidła, przeczytałam, bo przeczytałam, niestety nie będę go wspominała, -Może to i dobrze,,, Rozumiem wiele ale żeby syn mojej pierwszej miłości?- jakoś tak nie smacznie. Może dlatego że...

Nie mam nic przeciw dużym różnicom wieku , ale ta ksiązka była jakas jak pospieszny pociąg .Przyjechała , zobaczyła, zdobyła. On wpatrzony jak szalony.
Z samych listów się zakochał . Nie kupuje tego.

Może powinnam być wzruszona, ale jestem zniesmaczona... Treść książki nie zmieściła się w moich wyobrażeniach. Bałam się, że tak to się skończy i stało się. Syn zakochał się w ukochanej ojca. Miłość ojca w nienaturalny sposób zrealizowała się za pośrednictwem jego dziecka. Młody chłopak i dojrzała kobieta - nie znoszę uczuć łamiących bariery wiekowe. W moim odczuciu syn...

"Gdy w zaczarowany wieczór spotkasz prawdziwą miłość, leć ku niej na skrzydłach, albo resztę życia przeżyjesz samotnie".

Dyskusje

• Dawno temu
  • Pozostałe romantyczne i sensacyjne
  • Czeka w kolejce do przeczytania
  • Literatura "dorosła"
  • W pierwszej kolejności
  • Posiadam :)
  • Wymienię

Dodaj cytat z książki Jesienny księżyc