Lato po indiańsku

1967-01-01
Wydawnictwo Lubelskie
literatura dziecięca
1972-01-01

Przeczytałem w dzieciństwie z dużym zaskoczeniem i przyjemnością. Nie wiem dlaczego, miałem wrażenie, że akcja toczy się w Puszczy Augustowskiej (a toczy się, bodaj, w Rudnickiej). Może dlatego, że autor mieszkał już w Suwałkach. Miłość do przyrody i przygody. Nienachalny wątek kryminalny... Jestem zdecydowanie za!

Ukazana przyroda, zwierzęta, ptaki lasu.

• Przygoda, przygoda, każdej chwili szkoda! :)
  • Dzieciństwo i młode lata
  • 2018
  • Posiadam - nie przeczytane
  • Młodzieżówki

Dodaj cytat z książki Lato po indiańsku