Kup teraz - 18 ofert w cenie od 6.99 zł do 32.00 zł

A jeśli ciernie

Virginia Cleo Andrews Wydawnictwo: Świat Książki Cykl: Rodzina Dollangangerów (tom 3) literatura piękna
If There Be Thorns
Jarosław Foppke
Świat Książki
powieść amerykańska
If There Be Thorns
Rodzina Dollangangerów (tom 3)
literatura piękna
Jarosław Foppke
powieść amerykańska

Po przeczytaniu dwóch pierwszych tomów nie sadziłam, że coś jeszcze może w tej serii zaskoczyć, a jednak.
Wciagająca lektura.

Mam wrażenie, że autorka nie miała żadnego dobrego pomysłu na tę książkę. Dużo niepotrzebnych, a raczej nudnych wątków. Przeczytałam ją, bo chcę przeczytać wszystkie tomy. Gdybym miała ją przeczytać drugi raz, nie zrobiłabym tego. Dużo rzeczy było nieprawdopodobnych i żałosnych.

Przeczytałam (a raczej zmęczyłam) i porzuciłam myśl o kontynuowaniu serii. Kwiaty na poddaszu były wyśmienite, Płatki na wietrze ledwie poprawne (choć irytujaca Cathy robiła wszystko żeby to zniszczyć), za to trzecia część cyklu to już gniot, w którym nawet nie umiem znaleźć bpostaci, którą mogłabym polubić bo wszystkie są maksymalnie wkurzające lub w najlepszym razie...

Słaba

Seria pełna emocji, złych i dobrych. Warto przeczytać całą serię, aby mieć pełny obraz postępowań, uczuć i losów bohaterów.

Trzecia część cyklu o rodzinie Dollangangerów na pewno jest lepsza od drugiego tomu! Kiedy w końcu Cathy i Chris wiodą szczęśliwe życie, do domu obok wprowadza się starsza Pani, która wywraca ich poukładane życie do góry nogami...Polecam

Sama nie wiem, co myśleć o tej książce. Pierwsza część serii była wybitna. Super pomysł, świetne wykonanie. Tutaj już chyba tego pomysłu nieco zabrakło i autorka skupiła się na uprzykrzaniu życia uratowanym z poddasza bohaterom. Nie jest to powieść zła, nie jest przewidywalna i nudna. Po prostu nie dorównała "Kwiatom na poddaszu".
Nie mogę ogarnąć tego, że tyle osób w tej...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Trzecia część historii o dzieciach zamkniętych na strychu. Dzieci wyrosły już i same stały się rodzicami. Książka jest w narracji dzieci Cathy. Najmniej mi się podobała ze wszystkich części, ale nadal dobrze się czytało.

Uwielbiam tą serię. Po raz trzeci wciagneła mnie historia o dalszych losach rodzenstwa i zakazanej miłości. Wywoływała dreszcze, momentami byla wstrząsającą. Podobał mi się jej mroczny klimat. Przeczytałam ja w oka mgnieniu i z pewnością przeczytam pozostałe części.

Książka bardzo ciekawa, podobała mi się, choć czasami się dłużyła. Polecam

4 589
    1 553