Władcy ciemności

2012-01-01
978-83-7829-029-2
Aleksandra Czwojdrak
Peretti anioły demony religia horror niebo wojna bitwa

Super Książka.Jedna z najlepszych jakie czytałem, trudno się jest od niej oderwać.Bardzo polecam.

Książkę zaszufladkowałabym jako thriller chrześcijański ;) Wzbudza niesamowite emocje i nie sposób się od niej oderwać, bardzo sprawnie ukazana została walka dobra ze złem i niewidzialny dla nas świat duchowy.

Znajomy pożyczył mi tę książkę kilka lat wcześniej. Zniszczona okładka, stare, nieatrakcyjne wydanie, i tak leżała i czekała. Nie pamiętam co spowodowało, że po nią sięgnąłem, ale był to najlepszy wybór jakiego mogłem dokonać. Książka, której nie da się przestać czytać. Które wywiera wpływ, daje do myślenia i "chce się" jej jeszcze więcej. Jedna z najważniejszych książek w...

Jest to druga pozycja tego autora po którą sięgnąłem. Po książce "Synowie buntu" przyszła kolej na "władców ciemności". Zacząłem od drugiej części, a później pierwsza. Warto przeczytać. Daje dużo do myślenia nad sobą, nad własnym życiem.Nad sensem życia. warto czasami się zastanowić dokąd zmierzamy i co jest ważne w życiu.

W spokojnym miasteczku Ashton nie dzieje się za wiele. Pojawia się nowy redaktor naczelny lokalnej gazety, jego córka uczęszcza na miejscowy uniwersytet, ludzie pracują, spotykają się, a pewna grupa sięga coraz dalej, by przejąć władzę w całym mieście...

Najlepsza książka w moim życiu. Miała największy wpływ na mój światopogląd i otworzyła mi oczy na wiele innych rzeczy. Przeczytałem ją jednym tchem.

Władców Ciemności odświeżam sobie po prawie 20 latach od pierwszego z nimi spotkania. Byłam ciekawa jak teraz odbiorę tę historię i okazuje się, że nic nie straciła w moich oczach nawet po tylu latach. Ciekawy pomysł ubrany w interesującą fabułę. Czyta się szybko i przyjemnie. Serdecznie polecam.

Bardzo ciężko przebrnąć przez początek książki. Dwa razy robiłam podejście. Zachęcona opiniami przyjaciółki przełam się i nie żałuje.
Książka w cudowny sposób otwiera duchowe oczy. Pokazuje jak Aniołowie troszczą się o nas i jak złe duchy chcą nas zniszczyć.
Siła modlitwy jest nieoceniona.
Polecam

Walka dobra ze złem to często pojawiający się w literaturze temat. Tu potraktowany na religijny sposób, co w zasadzie mnie, jako czytelnikowi nie przeszkadza. Nie trzeba być mocno wierzącym, można nawet nie wierzyć wcale, a książka i tak przypadnie do gustu. Początkowo przeraziła mnie liczba stron, ale książkę czyta się niemal jednym tchem, wciąga od pierwszej kartki.

świetna książka o dwóch światach widzialnym i niewidzialnym , z bohaterami o których często zapominam Aniołach !!! :)

Dyskusje

• Fantastyka
  • Horror
  • Fantasy
  • Chcę w prezencie
  • 2018

Dodaj cytat z książki Władcy ciemności