Hej, mój drogi dzienniczku

Okładka książki Hej, mój drogi dzienniczku
Willy Breinholst Wydawnictwo: Państwowy Zakład Wydawnictw Lekarskich literatura piękna
literatura piękna
Hallo, mein Schatz!
Państwowy Zakład Wydawnictw Lekarskich
1992-01-01
1992-01-01
8320016800
Ryszard Turczyn
sześciolatki dzieci z zerówki pamiętnik

Polecam tę książeczkę młodym rodzicom z dystansem bądź też tym, których latorośle wyrosły już dawno ze swoich 5-6 lat. Tym drugim gwarantuję, że łezka się w oku zakręci na wspomnienie pytań lub przemyśleń, które rodziły się w główkach i dzieci.

Książeczka jest bogato ilustrowana, a zawiera w sobie obserwacje i przemyślenia pewnego rezolutnego sześciolatka. Jest więc lekturą lekką i przyjemną. Polecam.

Dodaj cytat z książki Hej, mój drogi dzienniczku