Hej, mój drogi dzienniczku

Willy Breinholst Wydawnictwo: Państwowy Zakład Wydawnictw Lekarskich literatura piękna
Hallo, mein Schatz!
literatura piękna
8320016800
Ryszard Turczyn
sześciolatki dzieci z zerówki pamiętnik

Polecam tę książeczkę młodym rodzicom z dystansem bądź też tym, których latorośle wyrosły już dawno ze swoich 5-6 lat. Tym drugim gwarantuję, że łezka się w oku zakręci na wspomnienie pytań lub przemyśleń, które rodziły się w główkach i dzieci.

Książeczka jest bogato ilustrowana, a zawiera w sobie obserwacje i przemyślenia pewnego rezolutnego sześciolatka. Jest więc...

• Zabawne
  • Dziecięcy świat
  • Studia
  • Dz O
  • Dzikie stwory - sztuka wychowania
  • Biblioteka
  • Ga-gatti
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Hej, mój drogi dzienniczku