Złamać szyfr

Okładka książki Złamać szyfr Mariola Wołochowicz, Piotr Wołochowicz
Okładka książki Złamać szyfr
Mariola WołochowiczPiotr Wołochowicz Wydawnictwo: Edycja Świętego Pawła poradniki
poradniki
Edycja Świętego Pawła
2012-01-01
2012-01-01
małżeństwo

Ładowanie Szukamy ofert...

Patronaty LC

Okładka książki Być jak Sobieski - motywacja do zwycięskiego życia Mariola Wołochowicz, Piotr Wołochowicz
Ocena 0,0
Być jak Sobies... Mariola Wołochowicz...
Okładka książki Tak! Bóg chce... abyś pomnażał talenty jak pierwszy i drugi sługa Mariola Wołochowicz, Piotr Wołochowicz
Ocena 5,5
Tak! Bóg chce.... Mariola Wołochowicz...
Okładka książki Którędy do małżeństwa - kogo poślubić i czy warto czekać z seksem do ślubu? Mariola Wołochowicz, Piotr Wołochowicz
Ocena 10,0
Którędy do mał... Mariola Wołochowicz...

Mogą Cię zainteresować

Polecam polecam! Super książka dla małżeństw, w szczególności młodych. Objaśnia, wyjaśnia dwie perspektywy.

Moim zdaniem książka przedstawia bardzo przestarzałe poglądy - kobiety siedźcie w domu z małymi dziećmi, itp. Przez to bardzo mi się nie podobała. Dla katolickich konserwatystów, nie poleciłabym żadnym znajomym. Porady bardzo płytkie, a niektóre tematy poruszane wręcz śmieszne.

Sięgnęłam z ciekawości, bo zaintrygowała mnie szata graficzna (książka jest ciekawie ilustrowana). Niestety treść dość przeciętna (co nie znaczy, że zła),do tego skierowana do konkretnego grona odbiorców - małżeństw katolickich. Przeplatana cytatami z biblii - raczej nie wszystkim przypadnie do gustu.

"Ważnych rzeczy pilnuje się osobiście"

Bardzo fajna książka o różnicach między kobietą a mężczyzną. Forma ciekawa, język zrozumiały. Książka pozwala lepiej zrozumieć współmałżonka. Warta przeczytania.

"Ważnych rzeczy pilnuje się osobiście"

• Poradniki
  • 2016
  • 2014
  • Literatura polska
  • (rodzaj) poradniki
  • Dostałam/Kupiłam

Dodaj cytat z książki Złamać szyfr