Opowieści zmieniacza. Jak zmienić swoje życie na lepsze?

Artur Król Wydawnictwo: Helion nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Helion
zmiana
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
zmiana

Dużo ciekawych przykładów z praktycznej pracy z coachingiem. Ciekawe zarówno dla "zmieniaczy" oraz wszystkich zainteresowanych komunikacją. Książka bardziej "opisowa" niż "ćwiczeniowa", ale niewątpliwie wartościowa. Ogromny plus dla autora za szczerość i bycie konkretnym, co w obecnym "rozwojowym" świecie jest prawdziwą rzadkością. Polecam drugą książkę "Talent nie...

• Ciocia dobra rada🍦
  • Lokalizacja: ebookpoint