Kuba. Informator turystyczny

Okładka książki Kuba. Informator turystyczny
Maria Skoczek Wydawnictwo: Krajowa Agencja Wydawnicza Seria: Informator turystyczny turystyka, mapy, atlasy
turystyka, mapy, atlasy
Informator turystyczny
Krajowa Agencja Wydawnicza
1980-01-01
1980-01-01
Kuba Karaiby Antyle podróże przewodniki turystyka

Okładka książki Geografia regionalna świata. Wielkie regiony Mirosława Czerny, Andrzej Gocłowski, Joaquin Gonzalez Martinez, Maciej Jędrusik, Andrzej Kowalczyk, Izabela Krajewska, Izabella Łęcka, Michał Lis, Bogumiła Lisocka-Jaegermann, Andrzej Lisowski, Robert Łuczak, Jerzy Makowski, Joanna Miętkiewska-Brynda, Florian Plit, Maria Skoczek, Wojciech Szymalski, Ewa Tuz, Jadwiga Winidowa, Tomasz Wites
Ocena 6,5
Geografia regi... Mirosława Czerny, A...