Intuition

Amy A. Bartol Wydawnictwo: CreateSpace Independent Publishing Platform Cykl: Przeczucia (tom 2) fantastyka, fantasy, science fiction
Data 1. wydania:
angielski
CreateSpace Independent Publishing Platform
Przeczucia (tom 2)
fantastyka, fantasy, science fiction
angielski

Drugu tom, który czyta się również przyjemnie jak pierwszy. Historia trzyma czytelnika w napięciu, często zaskakuje zwrotami akcji, a kolejne przygody Evie nie wypuszczają z objęć tak łatwo. Polecam!

W książce "Intuicja" nie ma czasu na nudę od pierwszych stron zawsze coś się dzieje. Evie wraz z Russelem odkrywa coraz nowsze moce. Akcja zmienia się bardzo szybko, a decyzje bohaterów są zaskakujące w najbardziej nieoczekiwanych momentach. Pojawiają się nowe postacie. Między innymi Brennus przywódca Gankanagów (wampir) wnosi do powieści wiele tajemniczości. Mamy jeszcze...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Zdecydowanie lepsza część, niż tom 1. Więcej akcji, niespodzianek, nowi ciekawi bohaterowie. Evie niestety nadal irytuje, ale może i tu doczekam się jakiejś metamorfozy. Przeczytałam jednym tchem, czekam na kolejny tom.

Czytam tą serię po raz drugi (ostatnio skończyłam na trzecim tomie) i już pamiętam, co mnie tak w niej zafascynowało. Teraz te uczucia są jeszcze intensywniejsze, jeszcze bardziej mi się wszystko podoba i niesamowicie wciąga. Ostatnimi czasy rzadko, jeśli w ogóle, sięgam po jakąkolwiek fantastykę, ale to jest genialne - anioły i inne istoty nadprzyrodzone, Reed, Evie......

Odszczekuje to co napisałam w poprzedniej ocenie.To coś o wiele lepszego od banalnego Zmierzchu.Połączenie thriller'a i romansu i do tego te smaczki w postaci coraz to nowych wątków i postaci magicznych.Wciąga i trzyma w napięciu. Polecam.

:) polecam

Autorka już od pierwszych stron nie pozwala się nam nudzić. Evie nadal ewoluuje, wraz z Russelem. Akcja zmienia się bardzo szybko, a decyzje bohaterów zaskakują w najbardziej nieoczekiwanych momentach. Kiedy myślimy, że życie Evie się uspokoi to jesteśmy w błędzie.

Dużym atutem okazał się tu pomysł, by część historii „oddać” Russelowi. Mianowicie, część rozdziałów...

Naprawdę świetna! Zakochałam się w niej! Miota naszymi uczuciami jak piłeczką!❤ Kocham Reeda i jest naprawdę słodki i kocham jak Evie się upiera! Jest genialna! UWAGA przyprawia o łzy! Często przy niej płakałam i się śmiałam. Uznaję ją za najlepszą zaraz po pierwszej części!

To samo co z pierwszą częścią. Jestem zachwycona. Bardzo polubiłam bohaterów książki.

Intuicja jeszcze bardziej niż nieuniknione pokochałam jeszcze bardziej bohaterów a końcówka była świetna jestem ciekawa co dalej wydarzy polecam wam

• Fantastyka
  • Fantasy