Kup teraz - 1 oferta w cenie od 57.88 zł do 57.88 zł

Onyks

Jennifer L. Armentrout Wydawnictwo: Filia Cykl: Lux (tom 2) fantastyka, fantasy, science fiction
Onyx
Lux (tom 2)
fantastyka, fantasy, science fiction
9781620610114
Sylwia Chojnacka

Mimo, że już pierwsza część nie była najlepsza, to teraz przeżyłam duże rozczarowanie. Sytuacje z pierwszej części powielają się w drugiej i to parę razy. Plus jest taki, że bardzo szybko i płynnie można przez nią przejść, więc to jest zdecydowanie pozytywny aspekt i chyba jedyny. Poza tym akcja, jeśli już się nie powiela to jest bardzo przewidywalna.
Nie oczekiwałam...

"Onyks" jest drugim tomem serii Lux i przyznam, że podobał mi się o wiele bardziej niż pierwszy. Pojawiają się nowe postacie i robi się coraz niebezpieczniej. Wychodzi na jaw więcej sekretów dotyczących DOD oraz pojawiają się duchy z przeszłości.

Odkąd Daemon uleczył Katy okazało się że posiada ona jego moce. Teraz tylko musi nauczyć się nad nimi panować tak, aby jej...

Zdecydowanie lubię tę serię i będę czytała ją dalej😁 W drugim tomie Lux dużo się dzieje i to od pierwszych rozdziałów. Autorka nie bawi się tu w długie wstępy.

To zdecydowanie mi się pododbalo! Dużo się działo przez całą książkę, początek już zaskakiwał. Rozwija się wątek Luksjan i Arumian, działań Departamentu Obrony. Katy też uczy się jak nie być obciążeniem dla Daemona...

Kolejna część z serii Lux nadal trzyma w napięciu. Z niesłabnącym zainteresowaniem zagłębiałam się w dalsze losy Daemona i Kat. Pojawiają się nowe problemy i przeciwności oraz jak zwykle sporo się dzieje między głównymi bohaterami.

Jestem zszokowana jak bardzo książka o tej tematyce mnie pochlonęła. Nie można się oderwać.

II tom spelnil moje oczekiwania❤

Jak zwykle autorka mnie zaskoczyla pewnymi zwrotami akcji🤭

Wszystkim goraco polecam🤗🤗

Na półkach: , , , , , ,

Kolejna część historii Katy i Daemona. Rewelacja! Jestem zaskoczona swoim zachwytem, ale nie pamiętam kiedy ostatni raz wciągnęła mnie tak bardzo fantastyka.

Seria mnie wciągnęła. Oczywiście Katy mogłaby być dojrzalsza, ale czego możemy oczekiwać od osoby w jej wieku, zaślepionej, miłością, uwagą kolejnego faceta i nowymi mocami? Seria rozkręca się coraz bardziej i coraz mniej mam ochotę odkładać czytnik żeby popracować :P

Wszystko super tylko czemu opisy tej serii książek spojlerują to co się stanie dopiero w środku książki lub nawet później?
7 za denerwujące zachowanie Daemona i Katy, która nagła stała się naiwna

Szybko się czyta fajna leka goroca polecam

5 596
    1 583