Najlepsi przyjaciele

literatura piękna
83-7186-075-7
Michał Wroczyński
zdrada dramat rodzinny dorastanie wybaczenie mądrość życiowa późna miłość

Nie jest to książka,która zachwyca.Raczej prosta opowiastka,z małego miasteczka w UK.
Dla mnie,nic co warto wspominać.

Nie znalazłam w tej książce żadnej puenty, żadnego pouczenia, jednak pokazuje ona następstwa czynów, które nie są akceptowane przez najbliższe osoby. Ukazuje jak jeden czyn może pociągnąć za sobą inne, a przy okazji jak bardzo cierpią na tym niewinne osoby.

Do poczytania do poduszki.

Pamiętam tylko tyle, że ledwo dobrnęłam do końca i że bardzo mi się ta książka nie podobała. Może dlatego że czytałam ją jako dziecko i jako że w mojej rodzinie coś takiego jak rozwód jest nie do pomyślenia, nie mogłam niczego z tej książki zrozumieć.

• :-), :-), :-)
  • 2007
  • Moi mali książęta :)
  • Sekretna skrzynia
  • Rozwód
  • Przeczytane w 2003

Dodaj cytat z książki Najlepsi przyjaciele