16 historii o pięknych księżniczkach

16 histoires de belles princesses
978-83-7544-353-0
Milena Rzeczkowska
Rea
księżniczki wróżki król królowa magia dla dzieci dla dziewczynek zamki opowiadania królestwo
16 histoires de belles princesses
literatura dziecięca
978-83-7544-353-0
Milena Rzeczkowska

Okładka książki 13 historii z bajkowego świata: czarownice, smoki i przyjaciele Carine Lahousse-Vekemans, Corinne Machon, Laurence Moquet, Virginie Piatti, Mireille Saver, Jeanne Taboni Miserazzi
7,0
13 historii z ... Carine Lahousse-Vek...

Przecudowne ilustracje, opowieści tez piękne, chociaż w naszym odczuciu mogły być nieco dłuższe (bardziej rozbudowane pod względem treści), mimo to polecamy wszystkim małym księżniczkom.

Wspaniała książka, pięknie wydana, z cudownymi ilustracjami i z 16 morałami.
Każda historia posiada swój morał, a do tego są to historie zaczerpnięte z różnych kultur. Warta przeczytania i przegadania. Każda historia daje możliwość rozmowy z dzieckiem w kontekście danego morału. Polecam.

Obowiązkowa lektura dla wszystkich dziewczynek od lat 5 do 100.Urocza,zabawna,pouczająca.Gorąco polecam

• Przeczytane 2015
  • Czytam z córeczką