Ida i konie z Zielonej Wyspy

literatura dziecięca
978-83-62754-04-5
ida julka pola dla dzieci

1977

Każdy z nas lubi, kiedy życie jest spokojne, przewidywalne i toczy się wokół ulubionych zajęć. Ida jest dobrą uczennicą, ale sensem jej życia jest jeździectwo, dlatego od trzech lat z utęsknieniem czeka na każdą sobotę. Mimo, że jest to dzień wolny od szkoły i mogłaby się jeszcze pospać i poleniuchować wstaje wtedy wcześnie z łóżka i przygotowuje się do odwiedzenia...

Do tej książki moje dziecko jest jeszcze zdecydowanie za małe, więc na dzień dzisiejszy była to lektura dla mnie. I absolutnie nie żałuję, że ją przeczytałam. Już po lekturze pierwszej części przygód Idy (znajdziecie ją TU), nie mogłam się doczekać kiedy w moje ręce trafi kolejna. Byłam bardzo ciekawa jak dziewczynka sobie radzi po przeprowadzce.

Ida to sympatyczna...

• O koniach
  • Dookoła świata
  • Konie
  • Młodsze lata
  • Jeździeckie
  • Wszystkie końskie książki świata pl.
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Ida i konie z Zielonej Wyspy