W górach

Michel Cuisin flora i fauna 52 str.
Tajemnice zwierząt
Wydawnictwo Dolnośląskie

Tajemnice zwierząt
Wydawnictwo Dolnośląskie

Porównaj ceny i

Na półkach: , , , , , ,

Jedna z książek z tej serii, którą nabyłam niedawno, a której nie znałam wcześniej. Jak zwykle na barwnych ilustracjach pozwala poznać różne ciekawe zwierzęta. Moim zdaniem niektóre nie potrzebnie wciśnięte w środowisko górskie, gdyż występują także w innych środowiskach (na przykład kruk, czy gronostaj). Jak każda książka z cyklu Tajemnice zwierząt najeżona jest...

• Moje dzieciństwo
  • 2013
  • Dziecięce/młodzieżowe
  • Zopiniowane
  • Książki
  • Literatura zagraniczna

Dodaj cytat z książki W górach