Wielka gramatyka języka angielskiego

Okładka książki Wielka gramatyka języka angielskiego
Aleksandra Borowska Wydawnictwo: Edgard językoznawstwo, nauka o literaturze
językoznawstwo, nauka o literaturze
Edgard
2010-10-01
2010-10-01
język angielski gramatyka początkujący zaawansowany

Świetna dla osób rozpoczynających przygodę z angielską gramatyką, dla osób które co nieco potrafią i chcą ,,ogarnąć" wiedzę lub ją poszerzyć, ale także dla osób które chcą wiedzę powtórzyć. Brakuje kilku zagadnień z poziomu bardziej zaawansowanego. Mimo to oceniam książkę wysoko, nie tylko przez to, że mam do niej wielki sentyment po wielu wspólnie spędzonych wieczorach, ale przede wszystkim przez jej zawartość.

Chyba najlepsza książka do nauki gramatyki w języku angielskim. Przerobiłam już kilkanaście i tylko w tej jest wszystko znakomicie uporządkowane i wytłumaczone. Dla osób, które dopiero zaczynają się uczyć, jak i dla tych którzy już znają gramatykę ale muszą/chcą powtarzać, do przygotowań na egzaminy. ŚWIETNA !!
Polecałam wielu osobom, nie spotkałam się krytyką, tylko z podziękowaniem, że znaleźli przewodnika po gramatyce. Super !

Polecałam wielu osobom, nie spotkałam się krytyką, tylko z...

Dodaj cytat z książki Wielka gramatyka języka angielskiego