Wielka gramatyka języka angielskiego

Okładka książki Wielka gramatyka języka angielskiego Aleksandra Borowska
Okładka książki Wielka gramatyka języka angielskiego
Aleksandra Borowska Wydawnictwo: Edgard językoznawstwo, nauka o literaturze
językoznawstwo, nauka o literaturze
Edgard
2010-10-01
2010-10-01
język angielski gramatyka początkujący zaawansowany

Do merytoryki się nie odniosę, bo nie jestem nauczycielem, ale na litość boską, kto to wymyślił, kto to projektował? Jak można korzystać z tej książki? Nie ma w ogóle miejsca do rozwiązywania ćwiczeń! Proszę napisać 5 słów w luce o szerokości 1 cm. Odstępy między zdaniami to 2 mm. Szczytem pomysłowości jest to, żeby dać na jednej stronie parę pytań "napisz zdania", "przetłumacz zdania na język angielski" gdzie nie ma na to absulutnie żadnego miejsca! A to ja - pisze naprawdę ściśle, co dopiero reszta. Opinie książka ma fajna, bo pewnie kończy jak wiele książek do nauki - ktoś kupi, zrobi parę stron i odłoży na półkę. Ale ja juz zrobiłam 80 stron i jak tylko muszę sięgnąć po ta książkę, to aż mi z nerwów serce mocniej zaczyna bić. Ta książka jest nie do użycia, polecam do wydawnictwa zatrudnić kogoś, kto ma jakikakolwiek wiedzę o tym, jak tworzyć UZYTECZNE rzeczy. Bo co z tego, że merytoryka może i ok, jak z tego korzystać się nie da? Na pewno nie kupiłabym tej książki drugi raz! I nikomu jej jej nie polecę!

Świetna dla osób rozpoczynających przygodę z angielską gramatyką, dla osób które co nieco potrafią i chcą ,,ogarnąć" wiedzę lub ją poszerzyć, ale także dla osób które chcą wiedzę powtórzyć. Brakuje kilku zagadnień z poziomu bardziej zaawansowanego. Mimo to oceniam książkę wysoko, nie tylko przez to, że mam do niej wielki sentyment po wielu wspólnie spędzonych wieczorach, ale przede wszystkim przez jej zawartość.

Chyba najlepsza książka do nauki gramatyki w języku angielskim. Przerobiłam już kilkanaście i tylko w tej jest wszystko znakomicie uporządkowane i wytłumaczone. Dla osób, które dopiero zaczynają się uczyć, jak i dla tych którzy już znają gramatykę ale muszą/chcą powtarzać, do przygotowań na egzaminy. ŚWIETNA !!
Polecałam wielu osobom, nie spotkałam się krytyką, tylko z podziękowaniem, że znaleźli przewodnika po gramatyce. Super !

Polecałam wielu osobom, nie spotkałam się krytyką, tylko z...

• Języki obce
  • Angielski
  • Biblioteka domowa

Dodaj cytat z książki Wielka gramatyka języka angielskiego