Zwierzęta i ich potomstwo

Okładka książki Zwierzęta i ich potomstwo
Michel Cuisin Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie Seria: Tajemnice zwierząt flora i fauna
54 str. 54 min.
flora i fauna
Tajemnice zwierząt
Les animaux et leurs petits
Wydawnictwo Dolnośląskie
1992-01-01
1992-01-01
54 min.
Maria Czarnecka-Szostek

więcej Więcej

Autorem tekstów w tej książce jest Michel Cuisin, autorem znakomitych i wartych pochwał ilustracji jest Thierry Desailly. Książka z fantastycznej serii "Tajemnice zwierząt". Poziom serii zachowany i książka jest po prostu super. Pouczająca i świetna.
Jakie zwierzęta zostały wybrane do tej książki? W kolejności autorzy ukazali i opowiedzieli o: dydelfach północnych, słoniach...

• Zoo
  • Dziecięce/młodzieżowe
  • Plany biblioteczne
  • Moje dzieciństwo
  • 7/10 - dobra
  • Papier

Dodaj cytat z książki Zwierzęta i ich potomstwo