Na polach i na łąkach

Okładka książki Na polach i na łąkach
Michel Cuisin Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie Seria: Tajemnice zwierząt flora i fauna
54 str. 54 min.
1991-01-01
54 min.
Bożena Lech

więcej Więcej

Książka dla osób, które chcą dowiedzieć się wielu ciekawych informacji o wybranych zwierzętach, które występują na polach i na łąkach. Wybór gatunków i grup gatunków jest trafny. Książka nie jest nudna, wręcz przeciwnie. Jest interesująca i świetnie ilustrowana w dodatku.
Autorem tekstów o zwierzętach i krótkiego wprowadzenia na początku książki jest Michel Cuisin. Autorem...

lato - łąka porośnięta tylko trawą, czy puste pole - to pozory, tam toczy się intensywne życie, mnóstwo ciekawych żyjątek skrywa się przed naszymi oczami - owadów, stawonogów, mięczaków oraz ssaków

Na półkach: , , , , ,

Jako dziecko do książek z serii Tajemnice zwierząt zaglądałam bardzo często, nie czytałam ich od deski do deski, ale przeglądałam i wracałam co rusz. Teraz, świeżo po lekturze powiem tylko tyle, że czyta się ją dobrze, informacje w niej zawarte są zwięzłe i klarowne, w sam raz by mógł je przyjąć młody i chłonny umysł. Choć znalazłam jeden mały błąd,nazwa gawrona była...

• Czytane Dzieciom
  • Papier
  • PILNE
  • 2012r.
  • Fauna i flora/ zwierzaki/ natura🐦🐴🐾🐈🦁🦋🦆🐰🐶🐼🦘🐯
  • ▪ Popularnonaukowe, edukacyjne, ciekawostki itp
  • » Z biblioteki «

Dodaj cytat z książki Na polach i na łąkach