Szkrab. Instrukcja obsługi

Joe BorgenichtBrett R. Kuhn Wydawnictwo: Vesper Seria: Instrukcja obsługi poradniki
2008-01-01
2005-08-01
Vesper
poradniki
2008-01-01
Instrukcja obsługi

Zabawna, z przymrużeniem oka. Taka właśnie jest ta książka, taka miała być i nikt o zdrowych zmysłach nie oczekuje od niej poziomu akademickiego.

Do połowy wszystko jest ok, co więcej znajdziecie tak nawet kilka przydatnych rad, które pomogą w codziennej opiece nad małym dzieckiem.

Problem zaczyna się niestety dalej. Cały dział na temat kar, izolowania i ignorowania...

Moja Mała Pociecha skończyła kilka dni temu roczek, nadszedł więc czas na kolejną po "Bobasie. Instrukcja obsługi" lekturę mającą w założeniu nieść pomoc w chwalebnym dziele wychowania własnego potomka:) Lektura skończona, czas więc napisać o niej kilka słów.

Muszę powiedzieć, że z książki jestem jak najbardziej zadowolony, ale jednocześnie trochę przytłoczony ogromem...

Kontynuacja "Bobasa" - polecam! Świetnie napisany poradnik dla rodziców - szczególnie tych oumysłach ścisłych:)

• Poradniki
  • Literatura toaletowo-pociągowa