W ciemności nocy

Ewa Agnieszka Frankowska Wydawnictwo: Pi Seria: Super kryminał kryminał, sensacja, thriller
Pi
literatura współczesna literatura polska XXI wiek kryminał Warszawa Praga Saska Kępa rodzina spadek
kryminał, sensacja, thriller
Super kryminał

Książka ma dobry język i bardzo dobry, szlachetny klimat opowieści, nawiązujący do Agaty Christie. Kładzie ją rozwiązanie zagadki niestety, i jakieś takie u końca nagłe ścięcie fabularne. Jakby autorce śpieszyło się do zakończenia tego wszystkiego. Dlatego "dobra", ale nie "bardzo", ale bardzo polecam, już ktoś przede mną napisał, że na popołudnie przy kawie znakomita......

Bardzo fajny kryminał na letnie popołudnie. Czyta się naprawdę miło i szybko. Fabuła moim zdaniem jest oryginalna, Frankowska powołała do życia naprawdę ciekawe postacie.

Cała recenzja dostępna na moim blogu. Zapraszam :)

"W ciemności nocy" to już dziewiąte spotkanie z serią Super Kryminał. Tym razem w polskim wydaniu, pióra pani Ewy Agnieszki Frankowskiej.
Mamy tu do czynienia z kilkoma zgonami, dużymi pieniędzmi, rodzinnymi tajemnicami i zdradą.

Tomasz Rupert właśnie pochował szwagra. Przyszedł czas aby rozdzielić spadek. W tym celu zaprosił swoich pasierbów i kuzynkę na spotkanie do...

• Kryminał/sensacja/thriller
  • Biblioteka!!!!
  • Wcześniej lub później
  • 2019
  • Moi mali książęta :)
  • SERIA...Super kryminał
  • Seria: Super kryminał

Dodaj cytat z książki W ciemności nocy