Szósty zmysł

Agora
zjawiska naprzyrodzone ufo duchy tajemnice
ezoteryka, senniki, horoskopy
zjawiska naprzyrodzone ufo duchy tajemnice

Całkiem niezły magazyn (dla ludzi tak jak ja lubiących niewyjaśnione zdarzenia, oczywiście), choć słabszy od konkurencyjnych ukazujących się na naszym rynku. W dużej mierze wina to słabej szaty graficznej wyglądającej niczym w kiepskich czasopiśmie dla kobiet, ale i brak pewnej dozy autokrytycyzmu niezbędnej w podobnych publikacjach nie przekłada się na dodatkowy plus -...

• Thelema,Aleister Crowley,Magick
  • Czasopisma
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Szósty zmysł