rozwiń zwiń

Dyskusje o książce Chłopiec, którego nikt nie kochał

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Książka z książki
 Opowieści na dobranoc dla młodych buntowniczek Opowieści na dobranoc dla młodych buntowniczek
19 godz. temu
1 z 10 (książki
5. Poeta, strażnik i więzień8. 27 śmierci Toby’ego Obeda10. Jeden z nas. Opowieść o Norwegii Odpada 9. Ludzie na drzewach - nie mam ochoty na literaturę piękną
45 tyg. temu
Konkursy spoza LC.
PS4 na święta, możliwy do wygrania :) https://www.bananki.pl/event/
1989
2 lata temu
Najgorsze matki w literaturze
Generalizacja to podstawowy błąd logiczny. Matki fikcyjne są odzwierciedleniem tych realnych. Na świecie, także w Polsce, pełno patologicznych, wyrodnych i toksycznych matek. Na pewno myślisz, że dzieci je kochają ? To absurd. A do listy dopisuję : - matkę Halszki Opfer, która mężowi pedofilowi i pijakowi przynosiła do łóżka gołą 4-letnią córeczkę zawiniętą tylko w...
3 lata temu
Książkowe stosiki, czyli co ostatni zakupiliśmy/wypożyczyliśmy (maj 2015)
Kiedy ja na to czas znajdę ??!!! :) Kupione okazyjnie za jedyne 10 zł za sztukę :)  Gildia magów  Nowicjuszka  Wielki Mistrz  Złodziej dusz  Bogowie muszą być szaleni  Zwycięzca bierze wszystko
8 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy! (III kwartał 2014)
moje lektury na ten semestr (znaczy te co już zaczełam)  Idee chemii kwantowej Idee chemii kwantowej  Biochemia Harpera ilustrowana Biochemia Harpera ilustrowana
9 lata temu
Pokazuje 6 z 15