Ryby słodkowodne Polski

2000-01-01
83-01-13100-4
Wydawnictwo Naukowe PWN
nauki przyrodnicze (fizyka, chemia, biologia, itd.)
biologia zoologia zwierzęta ichtiologia ryby Pisces rybactwo

Porównaj ceny i

Biblia dla każdego kto interesuje się ichtiofauną Polski. Szkoda tylko że książka ma już 14 lat i nie była od tego czasu aktualizowana. W celu aktualizacji danych polecam książkę Kottelat i Freyhoff - Handbook of European Freshwater Fishes

• Akwarystyka

Dodaj cytat z książki Ryby słodkowodne Polski