Cień doskonały

Brent Weeks Wydawnictwo: Mag Cykl: Nocny Anioł (tom 0.5) fantastyka, fantasy, science fiction
Perfect Shadow
fantastyka magia przygoda

Recenzje oficjalnych recenzentów i

Początki zabójczej współpracy

12 Link do recenzji

Czemu nie wiedziałem o istnieniu tej książki, czy jest możliwe zakupienia jej gdziekolwiek w idealnym stanie ?

Jak dla mnie średniak - po przeczytaniu trylogii miałem wyobrażenie że początki Durzo są dużo ciekawsze. Książka dopowiada kilka wątków ale trylogia bez niej nic by nie straciła.

Opowiadanie dołączone do pierwszego tomu cyklu. W sumie jest nawet fajne, ale po kapitalnej oryginalnej pierwszej części tej trylogii opowiadanie nie robi takiego wrażenia. Z resztą ja nie przepadam za krótką formą, nawet jeśli jest osadzona w uniwersum, które lubię.

Liczyłam na więcej przygód Durzo, ale i tak fajnie, że dostaliśmy chociaż część jego historii.

Szkoda papieru...

Wszystko Z tej serii mi się podoba:)

Bardzo fajne urozmaicenie trylogii Nocnego Anioła.

To naprawdę wydrukowano jako książkę?

Krótki prequel do trylogii Nocnego Anioła. Warto zacząć przygodę z Durzo Blintem od tej noweli. Jest to dobry wstępniak do tego co dzieje się dalej, wyjaśnia kilka spraw dzięki czemu czyta się trylogię z większym zrozumieniem.

Przeczytałem zaraz po pierwszym tomie i nie byłem zachwycony, nic szczególnego nie utkwiło mi w pamięci, a Drogę Cienia pamiętam bardzo dobrze. Czułem się jakbym czytał jakieś tanie romansidło :/

Dyskusje

1 371