Fantastyka Wydanie Specjalne 2(35) 2012

Okładka książki Fantastyka Wydanie Specjalne 2(35) 2012
Kealan Patrick BurkePaweł Ciećwierz Wydawnictwo: Prószyński i S-ka Seria: Fantastyka Wydanie Specjalne czasopisma
czasopisma
Fantastyka Wydanie Specjalne
Prószyński i S-ka
2012-04-20
2012-04-20
fantasy sf horror

Okładka książki 31.10 Księga Cieni, Halloween po polsku III Szymon Adamus, Ewa Bauer, Tomasz Czarny, Kamil Czepiel, Krzysztof T. Dąbrowski, Grzegorz Gajek, Marek Grzywacz, Chepcher Jones, Maciej Kaźmierczak, Anna Klejzerowicz, Antonina Kostrzewa, Tomasz Krzywik, Maciej Lewandowski, Krzysztof Maciejewski, Paweł Mateja, Kinga Ochendowska, Andrzej F. Paczkowski, Marcin Podlewski, Paweł Rejdak, Kornelia Romanowska, Marek Rosowski, Robert Rusik, Anna Rybkowska, Michał Stonawski, Karolina Wilczyńska, Magdalena Witkiewicz, Marek Ścieszek
Ocena 5,2
31.10 Księga C... Szymon Adamus, Ewa ...
Okładka książki QFANT #13 Andrzej Biedroń, Aleksandra Brożek, Łukasz Henel, Maciej Lewandowski, Paweł Rejdak, Marcin Rusnak, Rafał Sala, Ewa Szumowicz, Marta Tarasiuk, Agnieszka Zienkowicz
Ocena 8,0
QFANT #13 Andrzej Biedroń, Al...