Rodzinny atlas przyrody

Naturführer für die Familie: Mit 11 Natur-Abenteuern
flora i fauna
Paulina Berndt
atlas roślin rośliny flora

Wreszcie wiosna. Czas na spacery i podziwianie budzącej się przyrody ze snu. U nas ten czasy wykorzystujemy w maksymalnym stopniu na długie spacery, wycieczki rowerowe itp. To ulubione zajęcia całej naszej rodzinki.

Jest to też fantastyczny moment, by pokazać naszemu dziecku otaczający nas świat. Każdy maluch jest niezwykle ciekawy świata i wszystko wokół wzbudza jego...

• Wydawnictwo RM

Dodaj cytat z książki Rodzinny atlas przyrody