Fenix 2000 7/8(96)

Okładka książki Fenix 2000 7/8(96)
Paulina Braiter-ZiemkiewiczMiłosz Brzeziński Wydawnictwo: Mag czasopisma
czasopisma
Mag
2000-07-01
2000-07-01
fantasy fantastyka horror science fiction

Okładka książki Fenix 2000 6(95) Jarosław Grzędowicz, Joe William Haldeman, Mirosław Piotr Jabłoński, Maja Lidia Kossakowska, Feliks W. Kres, Romuald Pawlak, Andrzej Pilipiuk, Redakcja magazynu Fenix, Robert Silverberg, Andrzej Zimniak
Ocena 9,0
Fenix 2000 6(95) Jarosław Grzędowicz...
Okładka książki Fenix 2000 2(91) Tomasz Bochiński, Paulina Braiter-Ziemkiewicz, Eugeniusz Dębski, Jarosław Grzędowicz, Feliks W. Kres, Joanna Kułakowska, Krystyna Kwiatkowska, George R.R. Martin, Romuald Pawlak, Andrzej Pilipiuk, Redakcja magazynu Fenix, Janusz Romanowski, Bruce Sterling, Izabela Szolc, Andrzej Zimniak
Ocena 7,5
Fenix 2000 2(91) Tomasz Bochiński, P...
Okładka książki Fenix 2000 9(97) Tomasz Bochiński, Paulina Braiter-Ziemkiewicz, Jacek Dukaj, Łukasz Dęboróg, Jarosław Grzędowicz, Feliks W. Kres, Maciej Nowak-Kreyer, Romuald Pawlak, Redakcja magazynu Fenix, Michael Swanwick, Izabela Szolc, Janusz Andrzej Zajdel, Andrzej Zimniak
Ocena 7,0
Fenix 2000 9(97) Tomasz Bochiński, P...
więcej Więcej

• Fenix
  • SF
  • Czasopisma

Dodaj cytat z książki Fenix 2000 7/8(96)