Misja na czterech łapach. Powieść dla ludzi

Patronat LC
W. Bruce Cameron Wydawnictwo: Illuminatio Cykl: Był sobie pies (tom 1) literatura piękna
A dog's purpose

Psia reinkarnacja

Link do recenzji

Świetna książka!
Niesamowita, wciągająca, poruszajaca!
Książka o tym jak wielka jest miłość psa do człowieka jeśli jest odwzajemniona.
Psy są wiernymi towarzyszami, które są z nami przez długie lata. Cudowne psy w tej książce sprawiły, że czytało się ją z ogromnym zaciekawieniem. Bailey sprawił, że książki nie dało się odłożyć na półkę, a owczarek o imieniu Ellie, sprawił...

Powieść " Był sobie pies" W. Bruce Cameron, to książka, która w bardzo uroczy i świetny sposób pokazuje jak wygląda świat z perspektywy psa. Porusza też kilka wątków, które dają wspaniały przekaz czytelnikowi.
Między innymi pokazuje nam, że psy (i inne zwierzęta) są tak na prawdę zdane na łaskę człowieka. Są bezbronne, a my jesteśmy po to żeby się nimi opiekować.
Bardzo...

Bardzo ciepła, poruszająca i wzruszająca opowieść z mnóstwem emocji.

Bardzo wzruszająca, pełna ciepła książka.

bardzo wzruszająca i zabawna opowieść a także jeden pies w kilku wcieleniach polecam też film i drugą część

Narracja z perspektywy psa była bardzo ciekawym doświadczeniem. Jednakże pierwsze szczenięce rozdziały trochę mi się dłużyły, ale z każdą kolejną stroną akcja się rozkręcała, a ja nie mogłam się już od niej oderwać. To był prawdziwy rollercoster emocji! Kiedy byłam już przy zakończeniu musiałam przerwać czytanie, żeby się uspokoić, bo tak płakałam, że nie widziałam tekstu....

Sympatyczna książka , taka do zadumy i przemyśleń . Fabuła raczej dla dziecka .

Piękna i wzruszająca opowieść o czystej psiej miłości.
Wcześniej widziałam film - popłakałam się przy nim trzy razy ze wzruszenia. Myślałam, że skoro znam już historię, to przejdę przez nią ponownie "suchym okiem" - nie udało się :)

Książka przepełniona psią miłością. Ukazująca różne typy ludzi; od takich, którzy kochają zwierzęta, po osoby, które są dla zwierzaków okrutne. Najgorsze jest to, że w życiu również zdarzają się pozbawione empatii osoby, dla których pies jest tylko ochroniarzem podwórka, niczym ważnym. Nie rozumieją że przygarnięcie zwierzaka to ogromna odpowiedzialność, opieka nad nim, nad...

Piękna, przyjemna książka, która wzrusza, bawi i uczy. Ukazuje niezwykłą więź, jaka może się zrodzić, pomiędzy człowiekiem i pupilem.

4 148
    3 479