Misja na czterech łapach. Powieść dla ludzi

Patronat LC
W. Bruce Cameron Wydawnictwo: Illuminatio Cykl: Był sobie pies (tom 1) literatura piękna
A dog's purpose
Kamil Stachowicz

Oficjalne recenzje i

Psia reinkarnacja

[ 27 ] Link do recenzji

Wspaniale bawiłam się przy tej książce. Niby nic odkrywczego, a jednak wciąga i wywołuje uśmiech na twarzy.

książka skradła mi serce ❤️ na początku miałam wrażenie że czytam jakaś opowieść dla dzieci ale to pewnie przez fakt narracji jako pies . Ale później zrozumiałam że jednak książka nie będzie tylko miła lektura uroniłam na niej trochę łez. Polecam z całego serca ❤️❤️

Świetna książka i świat widziany oczyma psa/ów. Bardzo dobrze się przy niej bawiłam. Polecam!

Bruce W. Cameron kojarzy mi się głównie z książkami o psich przyjaciołach. Zresztą mojej córce również - jakiś czas temu czytałyśmy "Był sobie szczeniak. Ellie" i psu babci nadała takie imię :) Tym razem sięgnęłam po dylogię 'Był sobie pies' - jak ją oceniam?

Jeśli ktoś czytał "Był sobie pies" to koniecznie powinien sięgnąć po drugą część, bowiem jest to ścisła...

Piękna i wzruszająca historia o naszych czworonogach. Książka dla każdego.

Piękna i wzruszająca historia czworonoga, który z niewiadomych przyczyn wciąż odradzał się pod postacią psa, zachowując wspomnienia o poprzednim życiu. Był przekonany, że nie dzieje się to bez powodu i że ma ważną misję do wykonania.

Dzięki wyjątkowemu stylu pisania autora, możemy "wejść" w skórę psa i poczuć jego emocje oraz myślenie o otaczającym go świecie. Różne...

Zacząłem na próbę, czy będzie OK, dla 9-latka.
Stwierdzam że jest OK, bez względu na wiek

Książka świetnie opisuje relacje między czworonogiem, a człowiekiem. Pokazuje jak wiele radości daje nam sama obecność pupila. Czytając poznajemy wiele wcieleń czworonoga. Książka pozwala docenić istnienie tak wspaniałego stworzenia jak pies.

Pierwszy raz czytalam książkę napisaną z punktu widzenia... psa. A właściwie kolejnych wcieleń psa. Uwielbiam ją! Zachwyca, bawi, pokazuje dobrych i złych ludzi, wierność zwierząt i prawdziwą miłość.
Pozycja lekka ale nie jest banalna.

Przyjemna powieść od której aż cieplej robi się na sercu.

Dyskusje

3 966