Czarny Maciek i tunel grozy

Dariusz Rekosz Wydawnictwo: W.A.B. Cykl: Czarny Maciek (tom 2) Seria: Z Kotem literatura dziecięca
W.A.B.
Olga Reszelska
Czarny Maciek (tom 2)
literatura dziecięca
Z Kotem
Olga Reszelska

Czytałam z synem wszystkie części podczas podróży. Zachwyciła całą moją rodzinę! Trochę tajemnicza, śmieszna a przede wszystkim wciągająca! Idealna dla dzieci, które lubią wątki kryminalne.

Tytuł sugeruje mroczny klimat, tajemnicę.... Niestety zagadka jest banalna, z góry wiadomo kto jest winny. Jednak mój 6-letni syn słuchał tego z niemałym zaciekawieniem, choc były momenty, ze się nudził, zwłaszcza przez pierwsze 2 rozdziały.

Dupy nie rwie, szału nie robi.

Smieszne

• Dla dzieci i młodzieży