Ostateczna diagnoza

literatura piękna
83-85348-44-1
Teresa Grabowska, Barbara Zaliwska
medycyna szpital

Słuchałam w formie audiobooka i jestem zadowolona, książka mnie zainteresowała, jest napisana w przyjemnym stylu, bardzo szybko się "czyta".

Jedyna kwestia - jeśli słuchacie zapisujcie nazwiska bo jest przynajmniej kilku bohaterów pierwszoplanowych: Lucy Grenger (chirurg ok 30), Kent O'Donnel (chirurg 40 lat, będący jednocześnie zarządcą), Vivienne Lavbourghton (studentka...

17,05,98

Kolejna, bardzo dobra pozycja od Arthura Haileya. Bohaterowie bardziej wyraźni niż, w Autogangu. Trochę zwiódł mnie opis książki, sugerujacy jakoby młody lekarz w asyście pielęgniarki walczył z epidemią.

• Obyczajowe
  • Ewentualnie przeczytam
  • 5 (bardzo dobre)
  • Przeczytane dawno temu
  • E-book niekomerc. PDF, rtf, doc. txt
  • Audiobook
  • Mój dobytek

Dodaj cytat z książki Ostateczna diagnoza