Przebudź się ku temu, co czynisz

Diane Eshin Rizzetto Wydawnictwo: Elay poradniki
Elay
poradniki

Na półkach: , , , ,

Jedna z najważniejszych dla mnie książek. Gdy ją czytam zaczynam zdawać sobie sprawę z bardzo wielu swoich postaw. Nie jest to książka, którą się czyta dla wrażeń estetycznych, czy jakiś głębokich przemyśleń autora. Nakazuje patrzeć na siebie. Każdemu na codzień wydaje się, że jest dobrym człowiekiem, ale gdy przyjrzeć się sobie uważniej można doznać małego (a nawet dużego)...

• Buddyzm
  • Uważność
  • Buddyzm/ZEN/medytacja
  • Transformation Mastery
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Przebudź się ku temu, co czynisz