Java 2. Podstawy

2003-02-01
8371979843
Maciej Gorywoda
java java 2

To nie jest dobra książka do nauki. To raczej kompendium języka. Przydatna, gdy chcesz jakieś zagadnienie lepiej zrozumieć, chociaż w takim przypadku filmy na YouTube sprawdzają się lepiej.

Dosyć duża dawka wiedzy o javie. Napisane w przystępny sposób, ale oprócz teorii ważna jest praktyka. Polecam dla początkujących i zaawansowanych. Będzie łatwiej dla osób, które miały styczność z językami c podobnymi.

Książka która może zmienić życie.

Książka która może zmienić życie.

Super zawartość, odpowiedzi na wszystkie pytanie, proste tłumaczenie, dużo świetnie opisanych przykładów.

Ta książka więcej daje, gdy traktuje się ją jako "encyklopedię" - jak się czegoś nie wie, coś chce się sprawdzić, to patrzy się pod danym hasłem... Tanie normalne przeczytanie zbyt wiele nie daje

"Thinking in Java" jest o wiele lepsza. "Rusz głową Java" też jest świetna jak ktoś chce cieńszą książkę.

Szczegółowo opisane podstawy pozwalają na dobre zrozumienie Javy. Plusem jest również to, że książka posiada swoją kontynuację.

Bardzo dobra książka szczegółowo ale nie zanudzając przy tym czytelnika tonami teorii omawiana podstawy programowania w języku Java. Polecam wszystkim początkującym programistą.

Podstawy opisane w sposób bardzo szczegółowy. Polecam początkującym

Podstawy opisane w sposób bardzo szczegółowy. Polecam początkującym