Ognie nad fiordami

Maximo Manus Wydawnictwo: Wydawnictwo Ministerstwa Obrony Narodowej biografia, autobiografia, pamiętnik
Det blir alvor
Janina Kawa
Wydawnictwo Ministerstwa Obrony Narodowej
Max Manus Ognie fiordy ruch oporu Norwegia
Det blir alvor
biografia, autobiografia, pamiętnik
Janina Kawa
Max Manus Ognie fiordy ruch oporu Norwegia

Po przeczytaniu kilkunastu stron książkę odłożyłem na półkę...ze względu na brak dialogów wydawała się nudna. Wróciłem do niej po miesiącu albo dwóch i wciągnęła mnie bez reszty! Książkę czyta się jak przygodową! Sposób opowiadania jest tak wciągający iż trudno się od niej oderwać. Polecam przeczytać o bohaterskim narodzie norweskim!

• Pozbędę się
  • Plany biblioteczne
  • Historyczne
  • II wojna - Europa
  • Wojna
  • Literatura nordycka
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Ognie nad fiordami