Kup teraz - 5 ofert w cenie od 18.88 zł do 29.32 zł

Na końcu łańcucha

Mateusz Pakuła Wydawnictwo: Fundacja SPLOT utwór dramatyczny (dramat, komedia, tragedia)
Fundacja SPLOT
Na końcu łańcucha Mateusz Pakuła dramat
utwór dramatyczny (dramat, komedia, tragedia)
Na końcu łańcucha Mateusz Pakuła dramat

Mój ulubiony dramat spośród wszystkich dzieł Mateusza Pakuły. Uwielbiam wracać do tego utworu, chociaż jego lektura niekiedy nie jest łatwa i przyjemna. Jednak zabiera w tak nieznane obszary ludzkich skojarzeń, że nie umiem sobie odmówić kolejnego spotkania z postaciami dramatu " Na końcu łańcucha". Moje serce zdobyły postacie Jokera i Tamory.

• Literatura polska
  • Lit. polska
  • Kolekcja

Dodaj cytat z książki Na końcu łańcucha