Informatyka i psychologia w społeczeństwie informacyjnym

Tomasz RowińskiRyszard Tadeusiewicz Wydawnictwo: Wydawnictwa AGH informatyka, matematyka
978-83-7464-417-4
Wydawnictwa AGH
informatyka psychologia technologie kognitywistyka neurobiologia społeczeństwo programista internet komputer
informatyka, matematyka
978-83-7464-417-4

Okładka książki Alicja w krainie przyszłości, czyli jak działa sztuczna inteligencja Maria Mazurek, Ryszard Tadeusiewicz, Marcin Wierzchowski
9,0
Alicja w krain... Maria Mazurek, Rysz...
Okładka książki Przewodnik po kognitywistyce Szymon Biduła, Józef Bremer, Arkadiusz Chrudzimski, Adam Chuderski, Mykola Chumak, Mariusz Flasiński, Piotr Francuz, Mateusz Gola, Arkadiusz Gut, Maciej Haman, Marek Hetmański, Piotr Konderak, Grzegorz Króliczak, Marcin Leszczyński, Patrycja Maciaszek, Marcin Miłkowski, Grzegorz J. Nalepa, Edward Nęcka, Jarosław Orzechowski, Robert Poczobut, Magdalena Senderecka, Marta Siedlecka, Joanna Sztuka, W.Grzegorz Sędek, Elżbieta Tabakowska, Ryszard Tadeusiewicz, Michał Wierzchoń, Marta Łukowska, Urszula Żegleń
6,5
Przewodnik po ... Szymon Biduła, Józe...
Okładka książki Psychologia i informatyka. Synergia i kontradykcje. Tomasz Rowiński, Ryszard Tadeusiewicz
5,5
Psychologia i ... Tomasz Rowiński, Ry...