Bolesław Prus - mistrz pozytywistycznej kroniki

Okładka książki Bolesław Prus - mistrz pozytywistycznej kroniki
Barbara Bobrowska Wydawnictwo: Wydawnictwo Uniwersytetu w Białymstoku językoznawstwo, nauka o literaturze
językoznawstwo, nauka o literaturze
Wydawnictwo Uniwersytetu w Białymstoku
1999-01-01
1999-01-01
bolesław prus aleksander głowacki kroniki felieton opis barbara bobrowska nudy

Okładka książki Pamiętnik Literacki nr 2 / 2019 Barbara Bobrowska, Aleksandra Chomiuk, Anna Jeziorkowska-Polakowska, Aneta Mazur, Agnieszka Mrozik, Redakcja Pamiętników Literackich, Dorota Samborska-Kukuć, Karol Samsel, Danuta Zawadzka, Wojciech Śmieja
Ocena 0,0
Pamiętnik Lite... Barbara Bobrowska, ...