Funkcjonowanie współczesnych gospodarek i przedsiębiorstw. Aspekty globalne, regionalne, sektorowe

Małgorzata Kokocińska Wydawnictwo: Wydawnictwo Akademii Ekonomicznej w Poznaniu biznes, finanse
Wydawnictwo Akademii Ekonomicznej w Poznaniu
biznes, finanse
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Polska i Hiszpania na ścieżce konwergencji. Aspekty regionalne Małgorzata Kokocińska, Marcin Puziak
0,0
Polska i Hiszp... Małgorzata Kokocińs...
Okładka książki Polska i Hiszpania na ścieżce konwergencji. Aspekty sektorowe Małgorzata Kokocińska, Marcin Puziak
0,0
Polska i Hiszp... Małgorzata Kokocińs...