Kup teraz - 9 ofert w cenie od 9.30 zł do 12.97 zł

Dorota Krassowska Wydawnictwo: Skrzat literatura dziecięca
Skrzat
literatura dziecięca
2007-01-01

Jest to książeczka po brzegi wypełniona przeróżnymi zadaniami dla przedszkolaków ;)

Znajdziemy w niej naprawdę wiele zadań przy rozwiązywaniu których dziecko zapewne będzie miało ogromną frajdę.
Jej zawartość jest bardzo różnorodna. Łączenie kropek, odrysowywanie przez kalkę, odnajdywanie ukrytych rzeczy, wycinanie, nalepianie, labirynty, kolorowanki, szukanie szczegółów,...

• Skrzat

Dodaj cytat z książki Zabawy z Filipkiem