Żywot człowieka nadzwyczaj elastycznego

opowiadania publicystyka
literatura piękna
987-83-7805-196-1
opowiadania publicystyka

Żywot człowieka nadzwyczaj elastycznego jest debiutanckim zbiorem opowiadań Krzysztof Bobrowskiego. Ten bliżej nieznany pisarz w swej twórczości w intrygujący sposób lawiruje pomiędzy fikcją literacką, a publicystyką. Nie stroni od mocnych, jadowitych uwag i docinków; komentuje świat dosadnie, ironicznie, ale jak to u początkującego literata – trochę chaotycznie i...

• 2017

Dodaj cytat z książki Żywot człowieka nadzwyczaj elastycznego