Mordercze grono

Heather Graham Wydawnictwo: G+J Cykl: Suspense (tom 1) kryminał, sensacja, thriller
Drop Dead Gorgeous
Suspense (tom 1)
kryminał, sensacja, thriller
Małgorzata Tyszowiecka
morderstwo thriller sensacja romans zabójstwo

Byłby z tego dobry kryminał, gdyby nie nudny wątek miłosny. Zakończenie średnie i niezbyt ciekawe.

Bardzo dobra książka, która z każą przeczytaną stroną wciąga coraz bardziej. Do końca niewyjaśniona śmierć koleżanki sprzed lat, grupa przyjaciół a wśród nich bezwzględny morderca. Kto nim jest? Przekonajcie się sami. Polecam!

„Mordercze grono” to powieść romantyczno- kryminalna, a dawka obu gatunków jest mniej więcej proporcjonalna. Co prawda nie jest to rasowy kryminał z prawdziwym policyjnym śledztwem, ale trup ściele się bardzo gęsto, a podejrzani są wszyscy faceci. I do końca nie byłam pewna, który z nich jest naprawdę winny, chociaż, jak się okazało w ostatnim rozdziale, moich podejrzeń nie...

Uwaga, szmira!
Jeżeli jeszcze raz pokuszę się na okładkowe hasło: autorka bestsellerów New York Timesa, to za karę zaordynuję sobie od początku czytanie wszystkich koszmarnych książek np. A. Ficner - Ogonowskiej.
Podpuszczona zachętą lubianego przez mnie wskazanego wyżej pisma, wpadłam na literacką minę. Autorka wymarzyła sobie połączenia kryminału z romansem. Wyszło tanio...

Pierwsza moja książka Heather Graham i z pewnością nie ostatnia. Taki romantyczny thriller. Mamy tu morderstwa, zawiść, zazdrość, nienawiść ale także miłość, przyjaźń i całą gamę potencjalnych morderców. Prawie do końca nie wiadomo kto jest mordercą. Książkę, mimo swojej tematyki, czyta się szybko i z przyjemnością.

Miła i przyjemna taki harlequin z wątkiem kryminalnym, pomiędzy obowiązkami domowymi.

Po raz kolejny dochodzi do napiętej atmosfery wśród dawnego grona przyjaciół. Po piętnastu latach rozłąki, kiedy to każdy z nastolatków obrał swój kierunek, ich drogi znów się łączą w rodzinnym mieście. Kilkanaście lat temu śmierć jednej z dziewcząt kładzie się cieniem na ich relacjach, a teraz, gdy dwoje z nich powraca do miasta akurat wybucha afera z powodu morderstwa...

Bardzo fajna książka!A moje typy co do zabójcy z każdą przeczytaną stroną się zmieniały :D. A kto jest mordercą? Dowiesz się jak przeczytasz ten kryminał!

Mamy tu romans, morderstwo, a nawet kilka i ze strony na stronę zmieniałam mój typ zabójcy, bo przecież od początku było wiadomo, że morduje ktoś z grupy dawnych przyjaciół. Książka może nie najwyższych lotów, ale sprawiła mi przyjemność.

wypadek czy morderstwo?zagadka nie rozwiązana przez lata, aż tu nagle okazuje się, że to nie tylko jeden zgon, że jest ich sporo, a ostatnio giną znajomi. kto jest mordercą?

Dyskusje

• Thriller
  • 2019
  • Moi mali książęta :)
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Mordercze grono